Tüm Özellikler

Pakete Dahil Ücretsiz Tasarım

Tüm paketler kendi içlerinde ücretsiz tasarım konseptlerine sahiptir. Seçmiş olduğunuz e-ticaret paketleri bu konseptler üzerinden dizayn edilerek size sunulmaktadır.

Aylık Sunucu Trafik Kullanımı

Web sitenize giren ziyaretçilerin, sitenizde bulunan dosya ve resimlerin boyutlarına göre oluşturdukları veri akışına trafik denir. Örneğin sitenizde anasayfa üzerinde 5 mb boyutunda görsel veya dosya olduğunu düşünelim. Bir gün içerisinde 100 kişi giriyorsa bu toplam harcadığı trafik 500 mb olacaktır.  Trafik limitleri aylık olarak belirtilmektedir. Paketinizin boyutuna göre farklılık göstermektedir.

Veri Tabanı Alanı

Verileri belirli bir düzene göre kayıt ettiğimiz alan veritabanıdır. Sitenizde bulunan tüm içerikler veri tabanında kayıt altında tutulmaktadır. 

Örneğin; ürün başlıkları, ürün açıklaması, ürün fiyatı, yazılar ve diğer içeriklerin tümü bu alanda kayıt altında tutulmaktadır.

E-Posta Hesabı

Her paket kendi içerisinde belirli e-posta hesabı ile sınırlandırılmıştır. 

Ürün Ekleme

Tüm paketlerde sınırsız ürün ekleme özelliği bulunmaktadır. Ürünlerinizi kolayca ekleyebilir, aynı ürünü kopyalayabilir, üzerinde birkaç değişiklik ile satışa koyabilirsiniz. 

Fiyatlarını belirlerken KDV hariç, KDV dahil, İndirimli fiyatlar üzerinden aktif hale getirebilirsiniz.

Ürün Yükleme Desteği

Ürün yükleme desteği sadece Sobesoft tarafından verilen bir destektir. Her pakette kendi özelliklerine göre ürün yükleme desteği bulunmaktadır.

Bu destek ile örneğin sitenize yüklemek istediğiniz 100 adet ürününüz bulunmakta, biz sizin adınıza sisteme girip yükleme yapabiliriz. 

SEO Uyumluluk

Tüm paketlerimizde SEO (arama motoru optimizasyonu) bulunmaktadır. Böylece girmiş olduğunuz her ürünün arama motorlarında daha üst sıralarda yer almasını sağlayabilirsiniz.

Kapıda Ödeme

Kapıda ödeme sistemi ile müşterilerinize adreslerinde ödeme imkanı sağlayabilirsiniz. Anlaşmalı olduğunuz kargo firmasını sisteme tanıtın ve kapıda nakit, kapıda kredi kartı gibi özellikler eşliğinde ödeme almaya başlayın…

Havale İle Ödeme

Ödeme yönetimi olarak banka hesap bilgilerinizi sisteme kayıt etmeniz durumunda müşterileriniz havale yöntemi ile size ödeme yapabilmektedir.

Kredi Kartı Ödemesi

Iyzico ve Payu üzerinden sağladığımız entegrasyon sayesinde sanalpos ile istediğiniz bankadan kredi kartı ödemesi alabilir, taksit seçenekleri sunabilirsiniz. 

Detaylı Sipariş Yönetimi

E-ticaret sitenize gelen tüm siparişler, tarih sıralamasına göre Detaylı sipariş yönetimi sayfasında toplanmaktadır. Siz buradan sipariş durumlarına göre müşterilerinizi kategorize edebilir, müşterileriniz hakkında not alabilir, hangi ürünleri sipariş ettiğini takip edebilirsiniz.

Banner Yönetimi

Sayfa tasarımlarında yer alan Banner alanlarını, kendi hazırlamış olduğunuz banner ile değiştirebilirsiniz. Genellikle müşterilerimiz, kargo bedava, kredi kartına taksit gibi hazırlamış oldukları bannerları bu alanlara yüklemektedir.

Slider Yönetimi

Sizin için en önemli imaj görsellerini Slider yönetiminden kontrol edebilir, istediğiniz kadar slider ekleyebilirsiniz.

SSL Güvenlik Sertifikası

SSL güvenlik sertifikası özellikle bankalar ve sanalpos hizmeti veren firmalar tarafından zorunlu olarak istenmektedir. Web sitenizin https://www. örnekteki gibi açılması için SSL güvenlik sertifikası yüklenmesi gerekmektedir. Aynı zamanda bu sertifika sitenizin güvenli olduğunu göstermektedir.

Promosyon Kodu Modülü

Promosyon kodları ile müşterilerinize istediğiniz kadar hediye çeki oluşturabilir, sepette yada ürün bazlı indirimler verebilirsiniz.

XML Entegrasyonları

XML entegrasyonları ile web sitenizden başka sitelere ürün çıktısı alabilir, ürünlerinizi dakikalar içeriisnde bir başka platformlardan satabilirsiniz.

Google Rich Snippets

Google Rich Snippets ile arama motorlarında daha zengin, arama sonuçları elde edebilirsiniz. Müşterileriniz Google gibi arama motorlarına sitenizde bulunan herhangi bir kategori veya ürün hakkında bişey arattığında çok daha gelişmiş arama sonuçları ile karşılaşabilir. Bunun için kodlama alt yapınız musaittir. 

Google Merchant Center

Google MErchant Center ile reklamlarda ürün odaklı pazarlama taktiği uygulayabilir, satışlarınızda büyük firmalarla rekabet edebilirsiniz.

Teknik Destek

Paketlere göre teknik destek hizmetlerimiz bulunmaktadır. 

Telefon Desteği + Online Destek + Yerinde Destek

Yerinde destek hizmetimiz çok sınırlıdır, ancak olası durumlarda bu hizmeti verebiliriz.

Tanıtım Videoları

Tanıtım videolarına, yukarıda bulunan yardım butonundan ulaşabilirsiniz. Site içerisinde yapmak istediğiniz her hizmetin yardım sayfasında mutlaka bir videosu vardır. Siz sadece izleyerek neler yapabileceğinizi keşfedebilirsiniz.